Image Alt

O marce

BADGER OUTDOOR

Marka Badger Outdoor powstała z inspiracji byłych operatorów jednostek specjalnych, których połączyło nie tylko braterstwo broni, ale także przyjaźń oraz wspólne pasje. Przy wprowadzaniu produktów do oferty kierują się zasadą, że sprzęt musi być sprawdzony w terenie i godny zaufania. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas misji oraz realizacji zadań na lądzie, w wodzie i powietrzu przekładają się na ofertę dedykowaną wymagającym użytkownikom.

Badger Outdoor to marka o militarno-outdoorowym charakterze. „Badger” czyli „Borsuk” to zwierzę znane z determinacji, odwagi i umiejętności przetrwania w najtrudniejszych warunkach, co idealnie oddaje ducha marki. W szerokim asortymencie znajdziemy plecaki, hamaki, tarpy, termosy, akcesoria turystyczne i survivalowe. Oferta skierowana jest do miłośników spędzania czasu na wolnym powietrzu – turystów, podróżników, bushcraftowców, czy też harcerzy i żołnierzy.

Największą uwagę przykłada się do uzyskania możliwie najlepszego stosunku jakości do ceny, aby oferować klientom sprawdzone w akcji produkty w rozsądnej cenie. Wszystkie produkty marki są testowane przed wprowadzeniem na rynek, aby były niezawodne, funkcjonalne i odpowiadały potrzebom klientów.

 

Wśród najpopularniejszych produktów Badger Outdoor znajdują się:

  • Plecaki: Peak, Scout, Recon Assault
  • Sprzęt do bushcraftu: hamaki, tarpy, śpiwory, poncza
  • Akcesoria turystyczne: termosy, kompasy, światło chemiczne, niezbędniki

 

Badger Outdoor dynamicznie rozwija swoją ofertę oraz sieć dystrybucyjną. Produkty Badger Outdoor można znaleźć w wiodących sklepach outdoorowych i militarnych na całym świecie.

Pełna oferta Badger Outdoor znajduje się na stronie www.badger-outdoor.com

TEAM
“ Saperka w dłoni leży pewnie, a kompaktowe wymiary sprawiają, że jest zawsze pod ręką. ”
Radek
“ Plecak Peak jest wystarczająco pojemny na jednodniowe wycieczki, a do tego jest bardzo wygodny. ”
Rafał
EXTREME

KONTAKT

Jeśli masz pytania odnośnie produktów firmy Badger Outdoor zapraszamy do kontaktu.