s

Zestawy survivalowe

Zestaw survivalowy marki Badger Outdoor to zbiór wielu praktycznych narzędzi, przydatnych zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i na co dzień. Warto go mieć w domu i w samochodzie, dzięki czemu będziesz przygotowany na większość awaryjnych sytuacji. Zestaw może okazać się potrzebny także podczas górskich wędrówek, na biwakach, wycieczkach, czy na obozie harcerskim. Niezależnie od tego, czy to wędrówka, biwakowanie, a może po prostu chęć ucieczki przed zgiełkiem miasta - zestaw przetrwania jest sprzętem, który może uratować Ci życie.

Krótka wycieczka rowerowa albo wyjście na grzyby to niegroźne i przyjemne aktywności. Nawet one mogą jednak skończyć się wypadkiem albo zagubieniem. W takich chwilach warto mieć przy sobie przedmioty, które pomogą w przetrwaniu. Zestawy przetrwania różnią się od siebie, ale każdy z nich zawiera przedmioty przydatne w chwilach zagrożenia. Narzędzia zawarte w zestawach Badger Outdoor przede wszystkim pozwalają na zorganizowanie pożywienia, schronienia i dają możliwość wezwania pomocy. Znajdują się w nich produkty, które mogą być używane bez problemu przez osoby, które nie miały wcześniej styczności z survivalem.

Na stronie badger-outdoor.com są dostępne zestawy survivalowe wyposażone w wiele narzędzi. Jednym z najważniejszych przedmiotów w tego typu zestawach jest krzesiwo, dzięki któremu rozpalimy ogień. Z innych przedmiotów warto wyróżnić linkę spadochronową typu paracord, która może posłużyć np. do zbudowania schronienia. Do wezwania pomocy przyda się gwizdek ratunkowy. Poza tym znajdują się w nim między innymi takie rzeczy jak: nożyk, lampka ledowa, piła druciana, czy przybornik krawiecki. Zestawy survivalowe oferowane przez markę Badger Outdoor pomogą w przetrwaniu podczas trudnych warunków.

KONTAKT

Jeśli masz pytania odnośnie produktów firmy Badger Outdoor zapraszamy do kontaktu.